KONST / Litografier / Färglitografier 13229106
nr 1322 9106
Färglitografier
2 st, Ulf Nilsson, Ishockeyspelare. Signerad. Motivet: 43x53xcm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:52:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr